Description
| Style Number | 1669 |
|---|---|
| Collection | Noriko |
| Product Type | Full Wig |
| Hair Length | Mid Length |
| Hair Texture | Straight |
| Hair Type/Fiber | Synthetic |
| Cap Construction | Machine Made |
| Cap Size | Average |
| Bangs | No |
| Fringe | 6.9″ (17.5 cm) |
| Crown | 9.1″ (23 cm) |
| Nape | 8.3″ (21 cm) |
| Weight | 4.27 oz (121 g) |
Available Colors
Toasted Brown
Sugar Cane-R
Strawberry Swirl
Spring Honey
Razberry Ice-R
Nutmeg-R
Mochaccino-R
Marble Brown
Maple Sugar-R
Irish Spice-R
Iced Mocha-R
Honey Wheat-R
Ginger Brown
Expresso
Dark Chocolate
Creamy Toffee-R
Creamy Blond
Copper Glaze-R
Chocolate Swirl
Chocolate Frost-R
Chestnut
Champagne-R
Cayenne Spice-R
Cappucino
Butter Pecan-R
Auburn Sugar-R
Almond Spice-R
Almond Rocka-R







Reviews
There are no reviews yet.