Description
| Style Number | 8704 |
|---|---|
| Collection | Orchid Collection |
| Product Type | Full Wig |
| Hair Length | Short |
| Hair Texture | Straight |
| Hair Type/Fiber | Human Hair |
| Cap Construction | Monofilament |
| Cap Size | Average |
| Bangs | Yes |
| Fringe | 4.0″ (10.16 cm) |
| Crown | 4.0″ (10.16 cm) |
| Nape | 2.5″ (6.4 cm) |
| Weight | 2.6 oz (73 g) |
Available Colors
Moonlight Blonde Root
Honey Brown
Golden Wheat
Dark Chocolate
Cappucino
Brown Spice







Reviews
There are no reviews yet.