Description
| Style Number | 1672 |
|---|---|
| Collection | Noriko |
| Product Type | Full Wig |
| Hair Length | Short |
| Hair Texture | Straight |
| Hair Type/Fiber | Synthetic |
| Cap Construction | Machine Made |
| Cap Size | Average |
| Bangs | Yes |
| Fringe | 5.1″ (13 cm) |
| Crown | 4.5″ (11.5 cm) |
| Nape | 2.0″ (5 cm) |
| Weight | 2.15 oz (61 g) |
Available Colors
Almond Rocka-R
Almond Spice-R
Black Onyx
Cappucino
Coffee Latte-R
Creamy Blond
Creamy Toffee-R
Dark Chocolate
Ginger Brown
Honey Wheat-R
Iced Mocha-R
Irish Spice-R
Maple Sugar-R
Marble Brown
Midnite Pearl
Mochaccino-R
Nutmeg-R
Sandy Silver
Silver Stone
Spring Honey
Sugar Cane-R
Toasted Brown







Reviews
There are no reviews yet.