Description
| Style Number | 1668 |
|---|---|
| Collection | Noriko |
| Product Type | Full Wig |
| Hair Length | Short |
| Hair Texture | Straight |
| Hair Type/Fiber | Synthetic |
| Cap Construction | Machine Made |
| Cap Size | Average |
| Bangs | Yes |
| Fringe | 5.9″ (15 cm) |
| Crown | 4.7″ (12 cm) |
| Nape | 3.5″ (9 cm) |
| Weight | 2.54 oz (72 g) |
Available Colors
Toasted Brown
Spring Honey
Sandy Silver
Razberry Ice-R
Nutmeg-R
Mochaccino-R
Marble Brown
Maple Sugar-R
Java Frost
Irish Spice-R
Iced Mocha-R
Ginger Highlight
Ginger Brown
Garnet Glaze
Dark Chocolate
Creamy Toffee-R
Creamy Blond
Copper Glaze-R
Chocolate Swirl
Chocolate Frost-R
Chestnut
Champagne-R
Cappucino
Butter Pecan-R
Almond Spice-R








Reviews
There are no reviews yet.