Description
| Style Number | 1679 |
|---|---|
| Collection | Noriko |
| Product Type | Full Wig |
| Hair Length | Short |
| Hair Texture | Straight |
| Hair Type/Fiber | Synthetic |
| Cap Construction | Machine Made |
| Cap Size | Average |
| Bangs | Yes |
| Fringe | 3.7″ (9.5 cm) |
| Crown | 4.7″ (12 cm) |
| Nape | 2.0″ (5 cm) |
| Weight | 2.29 oz (65 g) |
Available Colors
Sugar Cane-R
Spring Honey
Silver Stone
Sandy Silver
Platinum Pearl
Nutmeg-R
Mochaccino-R
Marble Brown
Iced Mocha-R
Ginger Brown
Dark Chocolate
Creamy Toffee-R
Creamy Blond
Coffee Latte-R
Chocolate Frost-R
Chestnut
Champagne-R
Burnt Sienna-R
Auburn Sugar-R
Almond Rocka-R







Reviews
There are no reviews yet.