Description
| Style Number | 1625 |
|---|---|
| Collection | Noriko |
| Product Type | Full Wig |
| Hair Length | Long |
| Hair Texture | Straight |
| Hair Type/Fiber | Synthetic |
| Cap Construction | Machine Made |
| Cap Size | Average |
| Bangs | No |
| Fringe | 7.9″ (20 cm) |
| Crown | 16.0″ (40.5 cm) |
| Nape | 15.7″ (40 cm) |
| Weight | 6.67 oz (189 g ) |
Available Colors
Almond Rocka-R
Almond Spice-R
Auburn Sugar-R
Banana Split-LR
Butter Pecan-R
Cappucino
Champagne-R
Chestnut
Chocolate Swirl
Copper Glaze-R
Creamy Blond
Creamy Toffee-R
Crimson-LR
Dark Chocolate
Expresso
Ginger Brown
Golden Brown
Honey Wheat-R
Iced Mocha-R
Illumina-R
Macadamia-LR
Maple Sugar-R
Marble Brown
Medium Brown
Mocha-H
Mochaccino-R
Nutmeg-F
Raisin Glaze-H
Razberry Ice-R
Sandalwood-H
Spring Honey
Sugar Cane-R
Toasted Brown
Vanilla Lush







Reviews
There are no reviews yet.