Description
| Style Number | 6528 |
|---|---|
| Collection | Orchid Collection |
| Product Type | Full Wig |
| Hair Length | Short |
| Hair Texture | Straight |
| Hair Type/Fiber | Synthetic |
| Cap Construction | Lace Front, Machine Made |
| Cap Size | Average |
| Bangs | Yes |
| Fringe | 4.75″ (12 cm) |
| Crown | 5.0″ (12.7 cm) |
| Nape | 1.75″ (4.44 cm) |
| Weight | 1.97 oz (56 g) |
Available Colors
Walnut
Silver Frost
Shadowed Custard
Shaded Amber
Pecan
Peanut Butter Swirl
Moonstone
Creamy Dolce
Chocolate Pretzel
Caffe Macchiato







Reviews
There are no reviews yet.