Description
| Style Number | 1674 |
|---|---|
| Collection | Noriko |
| Product Type | Full Wig |
| Hair Length | Mid Length |
| Hair Texture | Wavy |
| Hair Type/Fiber | Synthetic |
| Cap Construction | Machine Made |
| Cap Size | Average |
| Bangs | Yes |
| Fringe | 7.0″ (18 cm) |
| Crown | 10.4″ (26.5 cm) |
| Nape | 7.5″ (19.0 cm) |
Available Colors
Almond Rocka-R
Almond Spice-R
Almond Spice-R
Butter Pecan-R
Cappucino
Champagne-R
Coconut Spice
Coffee Latte-R
Copper Glaze-R
Creamy Blond
Creamy Toffee-R
Dark Chocolate
Expresso
Garnet Glaze
Ginger Brown
Honey Wheat-R
Irish Spice-R
Maple Sugar-R
Marble Brown
Mochaccino-R
Nutmeg-R
Razberry Ice-R
Spring Honey
Sugar Cane-R
Toasted Brown










Reviews
There are no reviews yet.