Description
| Style Number | 1631 |
|---|---|
| Collection | Noriko |
| Product Type | Full Wig |
| Hair Length | Short |
| Hair Texture | Straight |
| Hair Type/Fiber | Synthetic |
| Cap Construction | Machine Made |
| Cap Size | Average |
| Bangs | Yes |
| Fringe | 2.8″ (7 cm) |
| Crown | 3.4″ (8.5 cm” |
| Nape | 2.4″ (6 cm) |
| Weight | 2.3 oz (66 g) |
Available Colors
Burgundy Rosa
Butter Pecan-R
Cappucino
Champagne-R
Chestnut
Chocolate Frost-R
Copper Glaze-R
Creamy Blond
Creamy Toffee-R
Dark Chocolate
Frosti Blond
Ginger Brown
Harvest Gold
Iced Mocha-R
Light Chocolate
Maple Sugar-R
Marble Brown
Mocha-H
Mochaccino-R
Nutmeg-F
Raisin Glaze-H
Razberry Ice-R
Sandy Silver
Silver Stone
Spring Honey
Strawberry Swirl







Reviews
There are no reviews yet.