Description
| Style Number | 1697 |
|---|---|
| Collection | Noriko |
| Product Type | Full Wig |
| Hair Length | Short |
| Hair Texture | Straight |
| Hair Type/Fiber | Synthetic |
| Cap Construction | Partial Monofilament |
| Cap Size | Average |
| Bangs | Yes |
| Fringe | 6.1″ (15.5 cm) |
| Crown | 5.5″ (14 cm) |
| Nape | 4.1″ (10.5 cm) |
| Weight | 3.1 oz (88 g) |
Available Colors
Razberry Ice-R
Plumberry Jam-LR
Nutmeg-F
Mochaccino-R
Marble Brown-LR
Maple Sugar-R
Kahlua Blast
Illumina-R
Iced Mocha-R
Creamy Toffee-R
Chocolate Swirl
Chocolate Frost-R
Champagne-R
Blueberry Burst
Almond Spice-R







Reviews
There are no reviews yet.